oshin.pl

 

Maj w OSHIN

Ze względu na duże zainteresowanie  masażem Hammam Marokański przedłużamy naszą PROMOCJĘ :)

Dogłębne oczyszczenie ciała, ukojenie duszy, odprężenie i zmierzająca do boskości czystość- to istota ceremonii hammam.

Hammam- w języku arabskim pochodzi od słowa oznaczającego ciepłą wodę. W hammamie, czyli publicznej łaźni, która zajmuje szczególne miejsce w życiu Marokańczyków, można poddać się zabiegom dogłębnego oczyszczenia ciała a jednocześnie mile spędzić czas na towarzyskiej pogawędce.

Dzięki dostępności do oryginalnych marokańskich akcesoriów niezbędnych do wykonania zabiegu oraz znajomości jego wykonania- jest on dostępny w najlepszej swojej namiastce w salonach masażu, spa oraz kosmetycznych na całym świecie.

Cały rytuał składa się z czterech etapów:

I. NAWILŻENIE CIAŁA: Wchodzimy pod prysznic w którym przygotowana jest sauna parowa z aromaterapią. Otwierają się pory oraz zmiękcza skóra. Dzięki temu łatwiej będziemy mogli usunąć toksyny z organizmu. Rozkoszujemy się ciepłem spływającej po naszej skórze wody ...

II. DOKŁADNE OCZYSZCZENIE CIAŁA: Etap ten polega na dogłębnym peelingu ciała przy użyciu specjalnego czarnego mydła (czarne oliwki,olej oliwny) oraz rękawicy Kessa. Efekt odczuwalny i widoczny natychmiast!

III. OCZYSZCZANIE I UJĘDRNIANIE TWARZY MAROKAŃSKĄ GLINKĄ RHASSOUL:  Nakładamy cienką warstwę glinki na osuszoną wcześniej twarz i pozostawiamy do wyschnięcia. Następnie spłukujemy delikatnym strumieniem letniej wody. Glinka nawilża i ujędrnia skórę jak również zapobiega jej wysuszaniu. Teraz czas na masaż twarzy i "płynne złoto" czyli olej arganowy.

Więcej o właściwościach glinki i oleju arganowego można przeczytać poniżej:

https://sklep.oshin.pl/produkt/glinka-rhassoul-w-pudrze/

https://sklep.oshin.pl/produkt/5773/

IV. RYTUAŁ NAMASZCZANIA: Po wypeelingowanej, oczyszczonej i osuszonej skórze czas na odprężający, pielęgnacyjny masaż całego ciała który cudownie zamyka nasz rytuał piękna w hammamie.

Poczujesz lekkość ciała, pełnię sił witalnych oraz moc pozytywnej energii.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE:-) do końca maja -10% rabatu na Hammam

https://www.oshin.pl/masaze/cennik

Polecam zakup oryginalnego oleju arganowego do całorocznej pielęgnacji twarzy i ciała jak również produktów do domowego hammamu.

Rezerwacje pod nr.: 509 929 777 w godz. 9:00- 16:00

  

 

                                                                                                   

            

 

Search