oshin.pl

Lomi-Lomi Nui to wywodzący się z Polinezji  rytmiczny, płynny masaż całego ciała wykonywany przedramionami.

Lomi-Lomi Nui to praktyka, która zawiera w sobie wiele obecnie znanych i stosowanych technik terapeutycznych. Praktykujący go pracuje także nad pozytywnym 'programowaniem' umysłu oraz świadomym oddechem- czyli świadomością bycia w ciele.  Dzięki dobremu prowadzeniu wyciszysz  i uspokoisz  głowę. Podczas sesji "strumień płynących stale myśli" przepływa łagodnie obok, nie wciagając nas w swój wir ...

Lomi-Lomi działa na wielu poziomach.  W sferze fizycznej pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe stawy, zmiękcza stwardniałe tkanki powodując ogólne odprężenie i zrelaksowanie. Wpływa pozytywnie na dolegliwości układu krążenia, układu trawiennego i kostnego.
Masaż hawajski w naturalny i łagodny sposób wpływa również na psychikę pacjenta. Podczas masażu zostaje uwolniona nagromadzona w napięciu mięśniowym, tworząca kompleksy energia emocjonalna. Poprzez pracę z umysłem klienta, masażysta nadaje energii nowe kierunki i zakorzenia w podświadomości nowe, pozytywne wzorce. Ciało i duch tworzą nierozerwalną całość. Lomi- Lomi sprawia, że stają się na powrót zintegrowane. Odzyskujemy jedność z naszą prawdziwą naturą. Problemy i sytuacje, które wcześniej jawiły się nam jako nie do pokonania nagle znajdują proste rozwiązanie, lub przestają nas drażnić. Dzięki temu powraca wewnętrzny spokój, optymizm, radość, chęć życia i działania.


Aby zrozumieć głęboko uzdrawiającą moc tego masażu warto zapoznać się nieco z hawajską filozofią życia, zwaną Huną. 

(Polecam lekturę" Huna" w naszej Czytelni: https://www.oshin.pl/huna )

Masaż trwa 90  lub 120 min. Inwestycja 240 lub 300 zł.

Przed masażem ustalamy intencję, rozmawiamy. 

A po masażu pijemy ziołową herbatkę.

ZAPRASZAM :) Monika

Search