oshin.pl

Ciepły, pachnący, ekskluzywny zabieg całego ciała gorącą czekoladą to wyjątkowy czas odprężenia. Masaż redukuje stres, napięcie, zmęczenie i poprawia nastrój ! Ciepło czekolady 'rozmiękcza' spięte mięśnie i przyjemnie otula, niczym kołderka, dając uczucie przyjemnego zadowolenia, zaopiekowania. Dodatkowo pielęgnuje skórę, nawilża, wygładza i poprawia koloryt skóry. Czekolada ma również działanie antycellulitowe – dzięki swoim składnikom pobudza krążenie krwi, redukując nadmiar tkanki tłuszczowej (o ile nie pokusimy się po zabiegu na tabliczkę... :)) a także, w połączeniu z masażem- ujędrnia.


Do masażu używamy wyjątkowej kompozycji, wykonanej ręcznie. To prawdziwy czekoladowy luksus!Miks olei: kokosowego, migdałowego i z pestek moreli z masą czekoladową redukują nadmiar tkanki tłuszczowej i ujędrniają skórę. Olej migdałowy w składzie ma właściwości zmiękczająco-natłuszczające. Zawiera kwas oleinowy, linolowy oraz witaminy: A, B1, B2, B6, D i E.
Olej z pestek moreli ma właściwości nawilżające, pielęgnacyjne, doskonale dostosowuje się do każdego rodzaju skóry.
Olej kokosowy natomiast ma właściwości orzeźwiające i niezwykłe właściwości odżywcze, zawiera witaminy: B1-B6,C, E, kwas foliowy (B9, B11), żelazo, magnez, sód cynk i potas.


Zapach czekolady oraz odpowiednia muzyka zapewnią ciepły, radosny klimat i zagwarantują pogodny nastrój na cały dzień!CENNIK: 

Całe ciało: 60 min- 180 zł
Plecy: 40 min- 120 zł .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A gdyby tak zamoczyć się w czekoladzie wspólnie z partnerem/partnerką w domowym zaciszu?  Wystarczy kupić czekoladę, rozgrzać ją, naniesc na ciało i masować! :) Chętnie udzielę też podstawowego kursu 'domowego masażu czekoadowego' :) 

Czekoladę kupisz u nas lub naszym sklepie internetowym:  https://sklep.oshin.pl/produkt/czekolada-do-masazu/

Search