oshin.pl

To miejsce, w którym praktykujemy najbardziej wyjątkowe masaże z całego świata.

Zapraszamy Cię w podróż...

 

 

do Japonii: Kobido.

Kobido - określany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy.

Kolejny skuteczny i sprawdzony masaż z serii Orientalnych. W Polsce jest od 2009 roku, ale dopiero niedawno zdobył ogromną popularność, ze względu na swoje efektywne działanie, widoczne już po 1 masażu!

 

Więcej: Masaż japoński

 

do Egiptu.

Masaż egipski to odprężający masaż z elementami rozciągania i rozluźniania w stawach. Zalecany zarówno sportowcom jak i osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

Więcej: Masaż egipski

 

na Hawaje: Lomi-Lomi Nui.

Lomi-Lomi to hawajski masaż całego ciała przedramionami. Wyjątkowy. Likwiduje chroniczne napięcia mięśniowe. Łagodzi dolegliwości ciała, takie jak bóle stawów, pleców i kręgosłupa, barków bioder i nóg. Poprawia samopoczucie.

Więcej: Hawajski Lomi-Lomi

 

do Maroko:  HAMMAM

Hammam - tradycyjny zabieg odnowy ciała i duszy wywodzący się z Maroka.

Więcej: HAMMAM

 

na Bali

Tradycyjny masaż balisjski - Tradycyjny balijski masaż to wyjątkowy system masażu połączonego z wcieraniem olejku eterycznego do mięśni. Ta tradycyjna terapia łączy techniki rozciągania, ugniatania, rolowania i nacisku kciuka, by zmniejszyć napięcie, poprawić krążenie krwi, usunąć stres i uspokoić umysł.

Więcej: Na Bali

 

cały świat:  Autorski - Oshin

Oshin to autorski masaż relaksacyjno-pielęgnacyjny całego ciała ciepłym olejem o działaniu aromaterapeutycznym.

Więcej: Autorski - Oshin

   

do wnętrza siebie: Ceremonia Masażu Intuicyjnego

Masaż Intuicyjny.

Podczas tego masażu chcemy sprostać potrzebom  nie tylko ciała ale i umysłu i stanu emocjonalnego i fizycznego (smutek, depresja, radość, brak sił, zmęczenie, zrezygnowanie, trauma itp.) Ustalamy Intencję, w jakiej bedzie wykonywany masaż. To holistyczne podejście do ciała i umysłu

Więcej: Masaż intuicyjny

 

Search