oshin.pl

Dlaczego warto szkolić się w Centrum Oshin ?

 

Każde szkolenie jest wyjątkowe i niepowtarzalne, zarówno pod kątem merytorycznym jak i atmosfery: ciepłej , przyjaznej , tworzonej przez ludzi z pasją . Lekkość oraz umiejętny , przystępny sposób przekazywania ogromnej wiedzy i doświadczenia przez instruktorów sprawiają, że z przyjemnością chce się szkolić i doskonalić w niezwykłej sztuce masażu.

Polecamy się masażystom, kosmetologom, terapeutom - zarówno tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z masażem jak i doświadczonym w tej dziedzinie, którzy niewątpliwie poszerzą swoją wiedzę i praktykę. Energia, optymizm i głębokie poczucie dobrze wykorzystanego czasu na naukę towarzyszą każdemu ukończonemu kursowi.

Po każdym szkoleniu uzyskacie Państwo szeroką wiedzę teoretyczną oraz umiejętność praktyczną, którą z powodzeniem wykorzystacie następnego dnia bez konieczności zaglądania do notatek. Każdemu szkoleniu poswięcamy odpowiednią ilość godziń, by nauczyć, a nie tylko pokazać nowe techniki.

Polecamy również szkolenia dla instruktorów sportu, nauczycieli wychowania fizycznego oraz fizjoterapeutów z technik metody Pilates, która jest coraz bardziej popularna w klubach fitness, na salach fizjoterpeutycznych oraz w szkolnych salach gimnastycznych.

Zapraszamy ośrodki SPA& Welness jak równiez gabinety masażu, terapii czy kosmetologii. Z naszej oferty każdy wybierze coś dla siebie. Dojeżdżamy do każdego miejsca w Polsce! Gwarantujemy najlepszą jakość produktów do masaży i zabiegów oraz pomagamy w wyposażeniu gabinetów.

Każde szkolenie kończy się zaliczeniem oraz wręczeniem Dyplomu.

  

Szkolenia z technik masaży

Szkolenia z metody Pilates

Warsztaty rozwojowe

Referencje

Centrum szkoleniowe na Facebooku

© 2018 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search