oshin.pl

Warsztat „Jak komunikować się, aby się nie ranić?”

KOMUNIKACJA, KTÓRA DZIAŁA!

Jak rozmawiać z ukochaną osobą, aby było nam do siebie bliżej?
Czy się kłócić i jeśli tak - to jak?
Jak rozmawiać o sprawach trudnych? Jak być rozumianym i słyszanym? Czy odgradzać emocje od faktów?

Komunikacja z osobami bliskimi to często niełatwe wyzwanie. Często oczekujemy, że to miłość sprawi, że druga osoba będzie nas rozumieć. Skoro się kochamy to po co dawać naszej komunikacji uwagę? Nic bardziej mylnego. Bycie partnerką, partnerem czy rodzicem to rola, której potrzebujemy się nauczyć. Podczas tego warsztatu poznasz kilka skutecznych kroków komunikacji serca. Takiej, która działa, choć wymaga naszej świadomości i naszego wyboru.

CAŁY WARSZTAT OPARTY JEST NA 3 POZIOMACH KOMUNIKACJI:

  1. TO, CO WIDAĆ. Czyli słowa, formuły, konkretne pomysły i sposoby, tzw. „10 kroków”. Będziemy się im przyglądać i wybierać te najskuteczniejsze.
  2. GŁĘBIA. To, czego nie widać w komunikacji. Ale jeśli dotkniemy tego poziomu, słowa i sposoby mają szanse „zadziałać”, ponieważ płyną ze spójności. Bez tego słowa to tylko puste formułki! Nauczymy się zatem patrzeć w głąb.
  3. TRANSFORMACJA. Tutaj drugi człowiek jest dla nas „wyzwaniem”, lustrem, zbiorem danych o nas samych. I w oparciu o prawa transformacji możemy rosnąć jako człowiek. Kiedy rośniemy bardzo wzbogaca to nasz związek. Warto wiedzieć, że taki poziom istnieje i czuć się do niego zaproszonym.


Poznasz:

- Wytyczne do rozmowy: jakie komunikaty stosować w chwilach pełnych emocji
- Jak twoje przekonania wpływają na związek?
- Jak troszczyć się o własne potrzeby i emocje w komunikacji?
- Jak szanować potrzeby i emocje innych?
- Co to są podwójne sygnały i jak je odczytywać?
- Co to jest konstruktywna kłótnia?

JAK?

Będzie dużo ćwiczeń i indywidualne podejście do każdego z uczestników. Jeśli jesteś w parze, warto przyjść razem.
W trakcie warsztatu mogą pojawić się także elementy ruchu, ekspresji, pracy z oddechem czy spojrzenia systemowego.

KIEDY I GDZIE?

5.11, niedziela, w godzinach 10.00 -17.00
Centrum Masaży OSHIN
Bydgoszcz, Grunwaldzka 179
OSHIN.pl

Inwestycja 90 zł

 

KTO PROWADZI?


Iwona Kubiak - Coach PCC, mentor, trenerka z 20 letnim stażem, pasjonatka duchowości. Słynie z tego, że o głębokich ważnych sprawach potrafi mówić lekko i z humorem. Założycielka Centrum Life Coaching Polska, od 8 lat jest Dyrektorem Studiów Podyplomowych na wyższej uczelni Collegium Civitas w Warszawie. Posiada bogatą praktykę w różnorodnych metodach holistycznych, jak: Breath Integration, NLP, Voice Dialogue, ustawienia systemowe, podejście ericksonowskie. Autorka książki „Life Coaching w nurcie serca”. Szczęśliwa mężatka, mama dwóch dorastających córek. Żyje w zgodzie z duszą. Oddana relacjom, które jak mawia, są najlepszym nauczycielem w naszym życiu.
www.centrumcoachingu.com, www.iwonakubiak.pl, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

© 2018 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search